Kozmetik, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Krem, Maske, Peeling, Losyon, Yüz Bakımı, Anti-Aging, Selülit, Babor
Anasayfa Babor Ürünleri Babor Hakkinda Sizden Gelenler Hakkımızda Duyurular İletişim

Profesyonel Bakım Ürün ve Ekipmanları Türkiye Pazar Lideri
İnanır Group

Temelleri 1987 yılında Ankara' da atılan firmamız Türkiye'de profesyonel kozmetik alanında lider markaların temsilciliğini gerçekleştirerek kozmetik, profesyonel bakım ekipmanları, SPA ve solaryum alanında pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Alanında dünyanın en tanınmış profesyonel markaların Türkiye temsilciliğini yapan İnanır Group, şu anda hizmet verdiği 3800 civarında SPA, Termal, Wellness, Deniz Kürleri ve Thalassoterapi Merkezleri, Medikal Estetik Merkezi, Güzellik Salonları, Solaryum Salonları ile Dubai, Kıbrıs, Almanya, Azerbaycan, Ukrayna ve Kazakistan'da yer almaktadır.

İnanır Group olarak İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya, Adana bölge müdürlüklerimiz ve bu bölgelerdeki uzman kadromuz ile; eğitim, promosyon ve teknik servis ihtiyaçlarına cevap vererek, İstanbul' da verilen her türlü hizmetin eksiksiz olarak diğer bölgelerde de gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Merkezi Almanya'da bulunan firmamız Finex Beauty Collection GmbH, 2002 yılından beri Finex markalı cihazların başta Almanya olmak üzere diğer dünya ülkelerine satışını gerçekleştirirken, aynı zamanda Almanya pazarında ilk 3 büyük firma arasında bulunmanın haklı gururunu da yaşatıyor.

Türkiye' de Spa danışmanlığı ve profesyonel Spa ürün ve ekipmanları ihracatı yapan ilk ve tek firma olan şirketimizde bugün 200 civarında çalışana ulaşmanın yanısıra, spa alanındaki uzmanlığımızı perçinleyerek çok uluslu yapımızla dünya oyuncuları arasında yer almanın sevincini yaşıyoruz.

Profesyonel bakım ürün ve ekipmanlarında tartışmasız pazar lideri olan firmamız, yurt içi ve yurt dışı pek çok farklı boyutta otellere hizmet verirken aynı zamanda, bir Spa' nın planlamasından açılışına, açılıştan sonra işletme desteğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni spa akımlarını ve teknolojilerini spa otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır. Ekipman ve ürün temini dışında, aynı zamanda merkezlerde projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti verdiği Mısır, Dubai, Romanya, Azerbaycan, Kıbrıs, Türkmenistan, Tacikistan, Kazakistan ve Rusya'da da kendini kanıtlamıştır. Şirketimiz merkez faaliyete geçtikten sonra yönetim danışmanlığı ile de hizmetine devam etmektedir.