Kozmetik, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Krem, Maske, Peeling, Losyon, Yüz Bakımı, Anti-Aging, Selülit, Babor
Anasayfa Babor Ürünleri Babor Merkezleri Babor Hakkinda Basında Babor Kampanyalar Sizden Gelenler Hakkımızda İletişim

SEACREATION

Derinlerden gelen güzellik kaynağı
Derin deniz. Tüm yaşamın kaynağı. Büyüleyici, gizemli bir dünya. Okyanusların dünya yüzeyinin %60'ını kapsamasına rağmen, Ay hakkında bildiklerimiz, okyanuslar hakkında bildiklerimizden daha fazla. Deniz yüzeyinin altındaki 2,000 metre derinlikte tamamen ışıksız alemlerde hala keşfedilmeyi bekleyen sayısız sırlar, gizemler ve şifa güçleri bulunmaktadır.
Babor, denizin derinliklerinden yüzeye, devrimci SeaCreation lüks anti-aging cilt bakım serisinde kullanılan görkemli aktif maddeleri getirmek için, bu gizemli dünyaya bir keşif yolculuğu başlattı. Birkaç yıl önce, yüksek enerjili Babor thermophilus Pasifik Okyanusu'nun el değmemiş derinliklerinden çıkarıldı. Babor yine cildin güzellik süreci için kullanılacak oldukça etkili bir etkin bir maddeyi okyanusun derinliklerinden çıkararak yapmayı başarmıştır - anti-aging protein Glycocéane GP3.

Sea-telligent Kompleks'teki anti-aging içeren Glycocéane GP3, özel yeşil havyar yosun özü ve yüksek enerjili Babor thermophilus gibi aktif içeriklerin eşsiz kombinasyonu, cildin tüm doğal fonksiyonlarını optimize eder, cildi yaşlanmaya karşı etkili şekilde korur ve mevcut yaş belirtilerini azaltır.

Glycocéane GP3 anti-aging protein Derin kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır ve dokuyu sıkılaştırır Green Caviar Algae Extract ( yeşil havyar yosun ekstratı) Cildin elastikiyetini artırır ve dokuyu sıkılaştırır BABOR thermophilus Canlandırır ve cildi her yönüyle korur.

Ürünler:
Seacreation The Cream
Seacreation The Cream Rich
Seacreation The Eye Cream
Seacreation The Serum

Resimleri görüntülemek için üzerine tıklayınız.